2026. június. 23, kedd
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  Kék Séta
2016-11-10 12:03:13, Kulturális hírek


Idén 5. alkalommal rendezte meg a Diabétesz Világnappal egybekötve Kék Séta elnevezésű programját az Élet Diabétesszel Egészségesen Sokáig Közhasznú Egyesület a Járási Hivatal Fráter László termében. A rendezvény Kedves Brigitta ének előadásával kezdődött, majd Bónácz János köszöntő szavai után Bíró Antalné üdvözölte a megjelenteket, aki később az inzulin feltalálásáról tartott előadást.

 

A rendezvény ideje alatt látható volt Papp Sándor és felesége kortörténeti kiállítása, amely az inzulinkezelés régi eszközeit mutatta be. A „Kék Pénteken” diabétesszel kapcsolatos előadások sorát hallhatták a látogatók, melyeket kulturális elemek választottak el, többek közt a Berettyóparti Seniorok görög táncot adtak elő. Az est zárásaként Hevesi Tamás műsorát láthatták. A program ideje alatt lehetőség volt ingyenes vércukor és vérnyomásmérésre is.



Kapcsolódó képgaléria:




Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink