| 2026. június. 23, kedd |
||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek | ||
| Kék Séta 2016-11-10 12:03:13, Kulturális hírek ![]() Idén 5. alkalommal rendezte meg a Diabétesz Világnappal egybekötve Kék Séta elnevezésű programját az Élet Diabétesszel Egészségesen Sokáig Közhasznú Egyesület a Járási Hivatal Fráter László termében. A rendezvény Kedves Brigitta ének előadásával kezdődött, majd Bónácz János köszöntő szavai után Bíró Antalné üdvözölte a megjelenteket, aki később az inzulin feltalálásáról tartott előadást. A rendezvény ideje alatt látható volt Papp Sándor és felesége kortörténeti kiállítása, amely az inzulinkezelés régi eszközeit mutatta be. A „Kék Pénteken” diabétesszel kapcsolatos előadások sorát hallhatták a látogatók, melyeket kulturális elemek választottak el, többek közt a Berettyóparti Seniorok görög táncot adtak elő. Az est zárásaként Hevesi Tamás műsorát láthatták. A program ideje alatt lehetőség volt ingyenes vércukor és vérnyomásmérésre is.
Kapcsolódó képgaléria: |
||
| MENÜ: | ||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek Impresszum | Elérhetőségeink |
||