| 2026. június. 23, kedd |
||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek | ||
| A biztonságos közlekedésre hívja fel a figyelmet a rendőrség 2017-02-20 09:53:40, Városi hírek ![]() A balesetek megelőzésére, továbbá az ittas gépjárművezetők kiszűrése érdekében közlekedési ellenőrzéssel, úgynevezett „finn-módszerrel” ellenőrizték a berettyóújfalui és püspökladányi rendőrök a 42-es és 47-es számú főúton haladókat. Berettyóújfaluban a kerékpárosok figyelmét is felhívták a közlekedési szabályok betartására, valamint láthatósági mellényt és lámpát adtak ajándékba. A biztonságos közlekedés érdekében, és a sikeres akciókra való tekintettel a két rendőrkapitányság illetékességi területén a közeljövőben is folytatódnak az ellenőrzések.
Kapcsolódó képgaléria: |
||
| MENÜ: | ||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek Impresszum | Elérhetőségeink |
||