2026. június. 23, kedd
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  A biztonságos közlekedésre hívja fel a figyelmet a rendőrség
2017-02-20 09:53:40, Városi hírek


A balesetek megelőzésére, továbbá az ittas gépjárművezetők kiszűrése érdekében közlekedési ellenőrzéssel, úgynevezett „finn-módszerrel” ellenőrizték a berettyóújfalui és püspökladányi rendőrök a 42-es és 47-es számú főúton haladókat.

 

Berettyóújfaluban a kerékpárosok figyelmét is felhívták a közlekedési szabályok betartására, valamint láthatósági mellényt és lámpát adtak ajándékba. A biztonságos közlekedés érdekében, és a sikeres akciókra való tekintettel a két rendőrkapitányság illetékességi területén a közeljövőben is folytatódnak az ellenőrzések.



Kapcsolódó képgaléria:



Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink