| 2026. június. 23, kedd |
||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek | ||
| Futsal torna középiskolásoknak 2017-02-20 10:00:27, Városi hírek ![]() A szakképzési centrumok intézményei között országos futsal tornát szerveztek. A berettyóújfalui centrumhoz tartozó iskolák előzetes selejtezőjét követően, a legjobb négy csapat vett részt a Pálfi István Rendezvénycsarnokban megrendezett tornán. A helyieket a Bessenyei György Szakgimnázium képviselte, mellettük a hajdúnánási Csiha Győző Szakgimnázium, a püspökladányi Karacs Ferenc Gimnázium és a hajdúszoboszlói Bocskai István szakgimnázium vett részt. A mérkőzéseket a Mezei-Vill Futsal csapatának szakosztályvezetője, Szitkó Róbert vezette. Berettyóújfalu Város Önkormányzatának különdíját – melyet Muraközi István polgármester adott át - a torna gólkirálya Faragó Bence vehette át. A dobogón végzett csapatoknak az okleveleket és díjakat a Mezei-Vill Futsal csapatának válogatott játékosai mellett Pelyhéné Bartha Irén főigazgató és Papp Gábor főigazgató helyettes adták át. Az első helyezett, a Karacs Ferenc gimnázium csapata a megyei döntőn Debrecenben képviseli a Berettyóújfalui Szakképzési Centrumot.
Kapcsolódó képgaléria: |
||
| MENÜ: | ||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek Impresszum | Elérhetőségeink |
||