2026. június. 23, kedd
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  Jégre fel - ismét összecsaptak az amatőr jégkorongozás szerelmesei
2017-02-22 13:35:05, Frissítve: 2017-02-23 11:19:13 - Városi hírek


Hokiütők csattogásától és kemény párharcoktól volt hangos a morotvaligeti műjégpálya, ahol ismét összecsaptak az amatőr jégkorongozás szerelmesei.

 

Bónácz János alpolgármester dobta be a korongot a jégpályára, és ezzel kezdetét vette a hetedik jégkorong kupa.
A házigazdák mellett Hódmezővásárhelyről, Szentesről és Derecskéről is érkeztek csapatok, hogy a villámtornán összemérjék erejüket. A tornán első helyen a derecskei csapat végzett, második lett a Szentesi Sügérek csapata, akiket a Hódmezővásárhelyi Bikák követtek, a negyedik helyet pedig a berettyóújfalui csapat foglalhatta el.

 



Kapcsolódó képgaléria:




Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink