| 2026. június. 22, hétfő |
||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek | ||
| Megalakult Berettyóújfaluban a Loki Klub! 2017-05-22 14:58:31, Városi hírek ![]() A szoboszlói, a derecskei, valamint a hajdúböszörményi klubok után már Berettyóújfaluban is van szurkolói klubja a Lokinak. A nyitó rendezvény helyszíne a Berettyó Retro Klub volt. A várost Muraközi István polgármester mutatta be a vendégeknek, majd a jelenleg nem túl jó helyzetben lévő DVSC-ről a vezetőedző beszélt. A kérdések között a csapatnak szurkolókról és a klubokról is volt szó. Dombi Tibor a múltról és a jelenről beszélt. Az eseményen a csapatot képviselte még a DVSC két labdarúgója, Nagy Zoltán és Bíró Péter, illetve Csubák Zoltán sajtófőnök és Jeney Domokos marketingvezető.
Kapcsolódó képgaléria: |
||
| MENÜ: | ||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek Impresszum | Elérhetőségeink |
||