2026. június. 22, hétfő
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  Megalakult Berettyóújfaluban a Loki Klub!
2017-05-22 14:58:31, Városi hírek


A szoboszlói, a derecskei, valamint a hajdúböszörményi klubok után már Berettyóújfaluban is van szurkolói klubja a Lokinak. A nyitó rendezvény helyszíne a Berettyó Retro Klub volt.

 

A várost Muraközi István polgármester mutatta be a vendégeknek, majd a jelenleg nem túl jó helyzetben lévő DVSC-ről a vezetőedző beszélt. A kérdések között a csapatnak szurkolókról és a klubokról is volt szó. Dombi Tibor a múltról és a jelenről beszélt.

Az eseményen a csapatot képviselte még a DVSC két labdarúgója, Nagy Zoltán és Bíró Péter, illetve Csubák Zoltán sajtófőnök és Jeney Domokos marketingvezető.

 

 



Kapcsolódó képgaléria:



Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink