2026. június. 27, szombat
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  I. BMSE utánpótlás kézilabda tábor
2015-08-11 10:58:24, Frissítve: 2015-08-17 15:02:08 - Városi hírek


Az I. BMSE utánpótlás kézilabda tábornak a Kabos Endre Városi Sportcsarnok adott helyet. A tábor augusztusban egy héten keresztül jelentett mindennapi programot a gyerekeknek.

 

Összesen 19 gyermek élt a lehetőséggel, hogy egy hetet sok sporttal és játékkal töltsön el, csapattársai körében. A tábor ötlete Balázsné Szabó Mária fejéből pattant ki, aki gyorsan talált partnereket a megvalósításhoz. Így Hajdu Magdolnával, Kovács Ferenccel, Varga Gáborral és Zákány Kristóffal kiegészülve dolgoztak azon, hogy a gyerekeknek élménnyel teli hetet biztosítsanak. Balázsné Szabó Mária így fogalmazott:

„Célunk az volt ezzel, hogy egy mozgásban és szórakozásban tartalmas hetet töltsünk együtt azokkal a gyerekekkel, akik egész évben aktívan jártak edzésre, illetve lehetőséget adjunk a kézilabda alapjainak megismerésére azoknak a gyerekeknek is, akik szeretnének ezzel a népszerű sportággal komolyabban foglalkozni.”

 

A sportcsarnok és most már az utánpótlásban lévők létszáma is lehetőséget biztosít, hogy a fiúkat és lányokat külön eddzék. A lányok edzéseit Kovács Ferenc, a fiúkét Varga Gábor tartotta, akik oszlopos tagjai az NB II-es férfi felnőtt csapatnak. A fiúk edzésmunkájában Zákány Kristóf vett részt segítőként. Minden délelőtt 2x1,5 órás edzésen vettek részt a gyerekek, ebéd után pedig külsős programok következtek. Lehetőségük nyílt strandolásra, bowlingozásra és kalandparkba is ellátogattak. Pénteken a tábor zárásaként a várva várt mérkőzés következett. A szülők, nagyszülők, rokonok előtt játszottak egymás ellen a fiúk és a lányok. 



Kapcsolódó képgaléria:




Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink