| 2026. június. 27, szombat |
||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek | ||
| Családi nap a Fényes-házban 2015-09-11 10:36:26, Frissítve: 2015-09-11 10:40:17 - Városi hírek ![]() A BERÉPO Nonprofit Kft. immár negyedik alkalommal kedveskedett családi nappal a Fényes-ház lakóinak és hozzátartozóiknak szeptember 4-én. A napsütéses péntek délutánt Karalyos Krisztina a BERÉPO Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatójának beszéde nyitotta meg. A rendezvény lebonyolításáról Fekete Ferencné mentálhigiéniás munkatárs felelt. A délután jelentőségét egy hasonlattal fejezte ki: „Két nemes fémből kellene ötvözni e mai, de nem mindennapi ünnepi jelvényt. Aranyhoz hasonlítom szerető szívüket. Az arany mellett ezüst fény is megcsillan a mai napon. Ezüst hajukban sok-sok tél ott felejtette fehérségét” A beszédek, köszöntők után gyorsan kezdetét is vette a könnyed délutáni kikapcsolódás. A Városi Zeneiskola diákjainak és tanárainak műsora alapozta meg a hangulatot. A délután folyamán a fellépők egy percig sem hagyták, hogy a közönség unatkozzon. A Mátyás utca lakói versekkel, szövegekkel készültek. A Zümmögő kórus, az intézmény nem rég alakult dalköre katona nótacsokrot állított össze. Az intézmény ellátottjai egy székely népmesét is bemutattak, aminek a címe „Haragszik-e gazduram?”. A Bakonszegi Népdalkör bihari, hajdúsági népdalokat énekeltek. A Szentpéterszegi Műkedvelők csoportjának két tagja egy paródiával készült. A színes programok mellett tombolasorsolásra is jutott idő, majd a délutánt a vacsora zárta.
Kapcsolódó képgaléria: |
||
| MENÜ: | ||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek Impresszum | Elérhetőségeink |
||