| 2026. június. 27, szombat |
||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek | ||
| Vojtina 40’ bábkiállítás 2015-10-12 11:44:07, Kulturális hírek ![]() „Mindigvolt és mindiglesz mese” címmel nyílt kiállítás a Bihar Vármegye Képgalériában a népmese napján, 2015. szeptember 30-án. A színesebbnél-színesebb mesevilágot bemutató bábok kiállítását Asbóth Anikó, a debreceni Vojtina Bábszínház igazgatónője nyitotta meg. A kiállítás megnyitón közreműködött Kocsis Csaba, aki egy vers megzenésítéssel kedveskedett a vendégeknek, illetve mesét mondott Gál Petra és Erőss Zoltán általános iskolás tanulók.
Kapcsolódó képgaléria: |
||
| MENÜ: | ||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek Impresszum | Elérhetőségeink |
||