| 2026. június. 26, péntek |
||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek | ||
| Az egyik legegészségesebb édesség 2015-11-25 08:51:57, Városi hírek ![]() A Bihari Mézlovagrend eleget téve legfontosabb önként vállalt missziójának az Eszterlánc Tagóvodában népszerűsítette az aranysárga édes nedűt. Az óvodás gyermekek számára megrendezett mézkóstoltatás, és a méhek életét bemutató kisfilm mellett a mézkirálynőt is megismerhették az ovisok.
Az nem vitás, hogy a gyerekek szeretik legjobban az édességet. A mézlovagrend ezzel az akciójával az óvodások egészséges életmódját szeretné erősíteni. Fontos, hogy már kisgyerekkorban megtanulják, hogy a méz az egyik legegészségesebb édesség. Az Eszterlánc Tagóvoda lakói pedig abban a szerencsés helyzetben voltak, hogy meg is kóstolhatták ezeket a mézeket, vagy ahogy a régi görögök hívták az istenek eledelét.
Kapcsolódó képgaléria: |
||
| MENÜ: | ||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek Impresszum | Elérhetőségeink |
||