2026. június. 26, péntek
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  Az egyik legegészségesebb édesség
2015-11-25 08:51:57, Városi hírek


A Bihari Mézlovagrend eleget téve legfontosabb önként vállalt missziójának az Eszterlánc Tagóvodában népszerűsítette az aranysárga édes nedűt. Az óvodás gyermekek számára megrendezett mézkóstoltatás, és a méhek életét bemutató kisfilm mellett a mézkirálynőt is megismerhették az ovisok.

 

Az nem vitás, hogy a gyerekek szeretik legjobban az édességet. A mézlovagrend ezzel az akciójával az óvodások egészséges életmódját szeretné erősíteni. Fontos, hogy már kisgyerekkorban megtanulják, hogy a méz az egyik legegészségesebb édesség. Az Eszterlánc Tagóvoda lakói pedig abban a szerencsés helyzetben voltak, hogy meg is kóstolhatták ezeket a mézeket, vagy ahogy a régi görögök hívták az istenek eledelét.



Kapcsolódó képgaléria:




Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink