2026. június. 26, péntek
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  Ötéves lett az ÉDES
2015-12-01 10:45:00, Frissítve: 2015-12-01 10:47:18 - Városi hírek


Az Élet Diabétesszel Egészségesen Sokáig Közhasznú Egyesület idén negyedik alkalommal szervezte meg Kék Péntekjét. A rendezvény helyszíne a Nadányi Zoltán Művelődési Központ volt, november 20-án.

 

Az ÉDES közhasznú egyesület a rendezvény ideje alatt ingyenes vércukor, koleszterin és vérnyomásméréssel várt mindenkit. Lehetett gyönyörködni a nagyrábéi kézműves manufaktúra, lelkes kezei között újságpapír újrafelhasználásával készült termékeiben, emellett a térségben méltán híres magyarhomorogi zakuszkát és savanyúságot is megkóstolhatták.



Kapcsolódó képgaléria:




Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink