2026. június. 26, péntek
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  Megnyílt a kormányablak a Járási Hivatalban
2015-12-21 12:58:23, Városi hírek


A megye 8-ik kormányablakát nyitották meg ünnepélyes keretek között december 10-én a Járási Hivatal földszinti épületrészében. A városházáról elköltözött okmányiroda funkciója mellett az új kormányablakban majdcsak 500 típusú ügykörben nyílik lehetőség ügyintézésre. Mindezeket a 21. századnak megfelelően kialakított, akadálymentesített, modern környezetben, jól felkészített ügyintézők segítségével.

 

Az átadó ünnepségen részt vett Dr. Kovács Zoltán, a területi közigazgatásért feleős államtitkár, Vitányi István, a térség országgyűlési képviselője, Rácz Róbert a Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal vezetője, Muraközi István polgármester, Bulcsu László a megyei közgyűlés alelnöke és mint az ünnepség házigazdája Pálfi Anikó, a Berettyóújfalui Járási Hivatal vezetője. A köszöntők sorát nyitó Rácz Róbert azt mondta, a megyében a 82 településen 17 kormányablak fog nyílni, ami azt jelenti hogy a majdcsak félmillió lakos 15 kilométeren belül eélr egy kormányablakot.



Kapcsolódó képgaléria:




Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink