| 2026. június. 26, péntek |
||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek | ||
| Megnyílt a kormányablak a Járási Hivatalban 2015-12-21 12:58:23, Városi hírek ![]() A megye 8-ik kormányablakát nyitották meg ünnepélyes keretek között december 10-én a Járási Hivatal földszinti épületrészében. A városházáról elköltözött okmányiroda funkciója mellett az új kormányablakban majdcsak 500 típusú ügykörben nyílik lehetőség ügyintézésre. Mindezeket a 21. századnak megfelelően kialakított, akadálymentesített, modern környezetben, jól felkészített ügyintézők segítségével. Az átadó ünnepségen részt vett Dr. Kovács Zoltán, a területi közigazgatásért feleős államtitkár, Vitányi István, a térség országgyűlési képviselője, Rácz Róbert a Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal vezetője, Muraközi István polgármester, Bulcsu László a megyei közgyűlés alelnöke és mint az ünnepség házigazdája Pálfi Anikó, a Berettyóújfalui Járási Hivatal vezetője. A köszöntők sorát nyitó Rácz Róbert azt mondta, a megyében a 82 településen 17 kormányablak fog nyílni, ami azt jelenti hogy a majdcsak félmillió lakos 15 kilométeren belül eélr egy kormányablakot.
Kapcsolódó képgaléria: |
||
| MENÜ: | ||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek Impresszum | Elérhetőségeink |
||