| 2026. június. 25, csütörtök |
||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek | ||
| „A baleseteket emberek okozzák” 2016-02-04 11:28:51, Városi hírek ![]() „A baleseteket emberek okozzák” – Ez a mottója annak az előadás sorozatnak, amit TÖRÉS-PONT néven ismerhetünk. A Hajdu-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti osztálya már negyedik éve tart előadásokat, ez alkalommal a Debreceni Törvényszék és a Berettyóújfalui Járásbíróság közös szervezésében. Az Arany János Gimnázium tanulói Suba István rendőr századostól, Dr. Tóth Ildikótól a Debreceni Törvényszék elnökhelyettesétől és Horváth Istvántól a Debreceni Mentőállomás mentő szakápolójától halhattak valós balesetekről szóló történeteket, amiket az előadók helyszínen készült képekkel egészítettek ki.
Kapcsolódó képgaléria: |
||
| MENÜ: | ||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek Impresszum | Elérhetőségeink |
||