2026. június. 25, csütörtök
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  „A baleseteket emberek okozzák”
2016-02-04 11:28:51, Városi hírek


„A baleseteket emberek okozzák” – Ez a mottója annak az előadás sorozatnak, amit TÖRÉS-PONT néven ismerhetünk. A Hajdu-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti osztálya már negyedik éve tart előadásokat, ez alkalommal a Debreceni Törvényszék és a Berettyóújfalui Járásbíróság közös szervezésében.

 

Az Arany János Gimnázium tanulói Suba István rendőr századostól, Dr. Tóth Ildikótól a Debreceni Törvényszék elnökhelyettesétől és Horváth Istvántól a Debreceni Mentőállomás mentő szakápolójától halhattak valós balesetekről szóló történeteket, amiket az előadók helyszínen készült képekkel egészítettek ki.



Kapcsolódó képgaléria:




Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink