2026. június. 25, csütörtök
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  Hogyan tovább? - az orvosi kamara elnöke Berettyóújfaluban
2016-02-22 11:39:47, Városi hírek


Hogyan tovább, MOK? Ezzel a címmel tartott előadást a Magyar Orvosi Kamara elnöke a Gróf Tisza István Kórházban. Éger István a szakmai érdekképviselet jelenéről és a következő időszak tennivalóiról beszélt.

 

Kóti Csaba a MOK helyi vezetője bevezetőjében azt mondta, nem csak a kamara, hanem az egészségügy is nehéz helyzetben van és az elmúlt időszak intézkedési sem minden esetben sikeresek. Hozzátette: ezért is fontos a közös érdekképviselet és ezért is jó, hogy teljesen megtelt a Böszörményi Nagy Géza terem. Az országjáró körútját Berettyóújfaluban kezdő Éger István két szóban foglalta össze a mai helyzetet: kilátás és kilátástalanság. Mint mondta fontos hogy az orvosi kamara tagjaival találkozzon és párbeszédet folytassanak a több mint 40 ezer tagságú szervezetről.



Kapcsolódó képgaléria:




Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink