2026. június. 25, csütörtök
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  70 éves a gimnázium
2016-05-13 10:06:34, Kulturális hírek


A 70 éves fennállását ünnepelte az Arany János Gimnázium egybekötve a Bihari Alma Mater Alapítvány baráti körének 13. találkozójával.

 

Az iskola aulájában megtartott rövid műsort követően az egykori és jelenlegi tanárokat, diákokat az iskola intézményvezetője, Kálnai Zsolt mellett Vitányi István országgyűlési képviselő és Muraközi István is köszöntötte, akik maguk is a gimnázium egykori diákjai voltak. A gimnáziumban folyó hagyományokra épülő értékteremtő munka nélkülözhetetlen a város és a térség számára. Ezt az iskolát köszöntő Pappné Gyulai Katalin a Debreceni Tankerület igazgatója hangsúlyozta.



Kapcsolódó képgaléria:



Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink