| 2026. június. 25, csütörtök |
||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek | ||
| A Bihari Múzeum programját is díjazták 2016-06-21 10:05:43, Városi hírek ![]() A debreceni Déri Múzeum, a berettyóújfalui Bihari Múzeum és a kunszentmártoni Helytörténeti Gyűjtemény programjait találta legvonzóbbnak a zsűri az idei Múzeumok Éjszakája „Hősök, felfedezők, újítók” elnevezésű nívódíj pályázatán, a közönségdíjas pedig a miskolci Herman Ottó Múzeum rendezvénye lett. A Déri Múzeumban megtartott ünnepélyes díjátadón elhangzott, a felhívásra csaknem 40 intézmény pályázata érkezett be, amelyek közül az Emberi Erőforrások Minisztériuma Kultúráért Felelős Államtitkársága, a Szabadtéri Néprajzi Múzeum, a Magyar Turisztikai Ügynökség, és a Magyar Múzeumi Egyesület által delegált tagokból álló zsűri választotta ki a legjobb programokat. A legtartalmasabb vendégmarasztaló programcsomag kategóriában a Bihari Múzeum érdemelte ki az első díjat, melyet Török Petra az Emberi Erőforrások Minisztériumának vezető főtanácsosa adott át.
Kapcsolódó képgaléria: |
||
| MENÜ: | ||
| Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek Impresszum | Elérhetőségeink |
||