2026. június. 25, csütörtök
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  A Bihari Múzeum programját is díjazták
2016-06-21 10:05:43, Városi hírek


A debreceni Déri Múzeum, a berettyóújfalui Bihari Múzeum és a kunszentmártoni Helytörténeti Gyűjtemény programjait találta legvonzóbbnak a zsűri az idei Múzeumok Éjszakája „Hősök, felfedezők, újítók” elnevezésű nívódíj pályázatán, a közönségdíjas pedig a miskolci Herman Ottó Múzeum rendezvénye lett.

 

A Déri Múzeumban megtartott ünnepélyes díjátadón elhangzott, a felhívásra csaknem 40 intézmény pályázata érkezett be, amelyek közül az Emberi Erőforrások Minisztériuma Kultúráért Felelős Államtitkársága, a Szabadtéri Néprajzi Múzeum, a Magyar Turisztikai Ügynökség, és a Magyar Múzeumi Egyesület által delegált tagokból álló zsűri választotta ki a legjobb programokat. A  legtartalmasabb vendégmarasztaló programcsomag kategóriában a Bihari Múzeum érdemelte ki az első díjat, melyet Török Petra az Emberi Erőforrások Minisztériumának vezető főtanácsosa adott át.



Kapcsolódó képgaléria:




Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink