2026. június. 24, szerda
 
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek  
     
  Az egészségügyi dolgozók napja
2016-07-14 10:18:35, Frissítve: 2016-07-20 08:54:16 - Kulturális hírek


A magyar egészségügy napja alkalmából az orvosi előléptetéseket, elismeréseket, Muraközi Zoltán, a kórház főigazgatója, Pete László, Perge Zoltán, és Halászné Szilágyi Gyöngyi igazgatók adták át.

 

Balogh Endre Zoltán, és Szél Edit adjunktus főorvosi, Nagy Réka, Kolcsár Lajos Levente, Gáspár Tünde, Todorov Nelli, Hajdú Krisztián szakorvosok pedig adjunktusi kinevezést vehettek át. Az orvosi előléptetések mellett még 13 dolgozó részesült dicséretben. 



Kapcsolódó képgaléria:




Add a Twitter-hez   Add a Facebook-hoz   Add az iWiW-hez
 
     
     MENÜ:  
  Címoldal | Városi hírek | Kulturális hírek

Impresszum | Elérhetőségeink